Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Ortaklık yapısı itibariyle Sultanhamam piyasasında çok eski bir geçmişe sahip olan yönetimin sevk ve idaresinde faaliyet gösteren firmamız, İstanbul'un Eyüp semtinde Dar dokuma diye tanımlanan saten - organze kurdele ve bant üretimi yapmaktadır. 

Tesislerimizde 50 adet dar dokuma makinası ile birlikte tam teşekküllü continue boyahanemiz yer almakta ve konumuzda entegre tesis sayılmaktayız. Üretimimizin tamamına yakın bölümü 3,5 mm - 65 mm arası saten kurdelelerden oluşmakta ve renk olarak talep edilen her rengi boyama imkanımız mevcut bulunmaktadır.

Üretim bandımızın tümünde %100 polyester iplik kullanılmakta olup, ürünlerimiz arasında, konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan saten kurdele yanısıra organze ve grogren bant üretimi de yer almaktadır. 


Yeniliğe açık ve değişime oldukça uygun yönetim anlayışı ile faaliyetine devam etmekte olan tesisimiz, günün koşulları  ve sektörün dinamizmine uygun olarak sürekli revize edilmektedir. Piyasaların talep etmekte olduğu ürünleri gereken kalitede müşterilerine sunmayı hedefleyen kuruluşumuz, önümüzdeki dönemlerde yatırımlarını sürdürerek gereken hizmeti sunmaya devam edecektir.